Haberler

 • 
	Tepe Nautilus AVM'de her ay konuklarını ağırlayan Metin Özülkü'nün Mayıs ayı konuğu doyumsuz sesi ve keyifli sohbetiyle Ayşegül Aldinç oldu.
...
  17.05.2016

  TEPE NAUTILUS MAYIS KONUĞU AYŞEGÜL ALDİNÇ

 • 
	Sevilen sanatçı Metin Özülkü Tepe Nautilus’ta “Tepedekiler” konsepti ile sanatçı dostlarını ağırlamaya devam ediyor. Nisan ayı konukları Hakan Aysev ve Ferda Anıl Yarkın oldu. "Penguenler" olarak da bilinen sevilen sanatçılar en güzel şarkılarıyla dinleyicileri coşturdu.
...
  18.04.2016

  TEPEDEKİLER NİSAN AYI KONUKLARI "PENGUENLER" OLDU.

 • 
	Tepe Nautilus’ta “Tepedekiler” konsepti ile sanatçı dostlarını ağırlamaya devam eden ünlü müzik adamı Metin Özülkü’nün Dem’s Yapım’ın organizasyonuyla gerçekleştirdiği Kadınlar Günü özel programında konuğu Suzan Kardeş oldu.

	Suzan Kardeş’in 25 yıllık makyaj...
  9.03.2016

  "TEPEDEKİLER" DE METİN ÖZÜLKÜ VE SUZAN KARDEŞ BULUŞMASI

 • 
	"SAİT GÜRSOY'LA BAŞARIYA DOĞRU" 20 Mart - 26 Haziran tarihleri arasında her Pazar, 27 Haziran - 03 Temmuz tarihleri arasında her gün CNNTÜRK'te!
...
  9.03.2016

  CNNTÜRK'TE YAYINLANACAK OLAN "SAİT GÜRSOY'LA BAŞARIYA DOĞRU" PROGRAM YAPIMCILIĞINI DENİZ MEDYA GRUP ÜSTLENDİ.

 • 
	Sevgililer günü çerçevesinde ilki gerçekleştirilen ve her ay farklı bir konuğunu Tepe Nautilus’ta “Tepedekiler” konsepti ile ağırlayacak olan ünlü yorumcu Metin Özülkü’nün ilk konuğu aynı zamanda eşi olan Eda Özülkü oldu.

	Türk Pop Müziği’nin sevil...
  14.02.2016

  TEPE'DE AŞK VARDI!

 • 
	Tepe Nautilus AVM’ den müzik dolu gece!

	Türk Pop Müziğinin başarılı isimi Murat Dalkılıç’ı 19 Eylül Cumartesi günü Tepe Nautilus AVM'de hayranları ile bir araya geldi, Tepe misafirlerine unutmayacakları bir gece yaşattı. Müzik piyasasına giriş yaptığı günden itibaren birbirinden başarılı işlere imza...
  19.09.2015

  GRUP ŞİRKETİMİZ "DeM's YAPIM" İLK ETKİNLİĞİNİ TEPE NAUTILUS AVM'DE GERÇEKLEŞTİRDİ!